Pobierz program / download – AdwCleaner

Najnowsza wersja programu :

AdwCleaner 8.3.2

Data: 28.04.2022

Rozmiar 8,02 mb

Kompatybilny z systemami Windows XP/Vista/7/8/10

32 bit /64 bit

Licencja Freeware (bezpłatna)

Producent: Malwarebytes

Język programu – polski

KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać AdwCleaner

Opis programu

Program AdwCleaner od pierwszej wersji wydanej w 2011 roku idealnie radzi sobie ze wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, które od pewnego czasu jest dołączane do popularnych aplikacji, które ściągamy przez internet. Dzięki niemu będziemy mogli przywrócić naszej przeglądarce zmienioną stronę startową, czy wyszukiwarkę w Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explore, Opera, Vivaldi czy IceDragon. Aplikacja jest bardzo niewielkich rozmiarów i nie wymaga instalacji. Po uruchomieniu od razu możemy przeskanować dyski twarde i rejestr a następnie usunąć niechciane i niebezpieczne komponenty jednym kliknięciem. Program ma intuicyjny interfejs, każdy poradzi sobie z jego obsługą. Po usunięciu problemów trzeba uruchomić ponownie komputer, po tej operacji otrzymamy dziennik zdarzeń z raportem działań w pliku tekstowym. Aby użyć programu trzeba być zalogowanym jako administrator komputera.

Program bez problemu poradzi sobie z niepożądanymi aplikacjami takimi jak Adware (wyświetlanie niechcianych reklam), spyware (programy szpiegujące), PUP / LPI, paskami narzędzi (toolbar), Hijacker, której podmieniają kluczowe ustawienia przeglądarki, przez to korzystanie z niej staje się uciążliwe na przykład: Delta Search, qvo6, Babylon, SweetIM, Complitly, Generic.Crossrider, Generic.Multiplug, Generic.Tuto4PC, , Onewebsearch, Conduit Search, CoolWebSearch, Search-daily.com, MyStart.Incredibar Search, Ask Toolbar, MIXI.DJ, Snap.do,Generic.Skintrim, Generic.AdPeak, Generic.Illyx, Generic.Sambreel, Generic.DownloadProtect, DefaultScope, SweetIM Toolbar, PUP.LPI, Hijacker. Pełna specyfikacja programu i wprowadzonych do niego zmian dostępna jest na stronie aktualizacje

Na tej stronie do pobrania czysty program AdwCleaner, który od razu będzie działał. Nie pobierasz tutaj aplikacji, czy asystenta pobierania do którego podoklejane są niechciane dodatki, przez które najprawdopodobniej trafiłeś na tę stronę.

Screen programu Malwarebytes AdwCleaner

Wymagania sprzętowe / Systemy operacyjne

Aplikacja jest przeznaczona wyłącznie na komputery z systemem Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 10 w wersjach 32 bit / 64 bit / x86, x86-64

Procesor Intel/AMD

HDD: 10 MB wolnego miejsca

Nie ma wersji mobilnej na IOS, Android, czy Windows Phone.

Uwagi

Zamiast leczyć, lepiej jest jednak zapobiegać, dlatego podczas instalacji każdego programu powinniśmy bardzo uważnie czytać wszystkie informacje i nie akceptować kroków, których nie rozumiemy, bądź się z nimi nie zgadzamy. W większości przypadków programy, które ściągamy można zainstalować poprawnie, wystarczy odznaczyć (najczęściej sprytnie przemyconą) naszą zgodę na instalację śmieci. Dobrze jest również zwracać uwagę na źródło skąd ściągamy aplikacje. Bezpieczniej jest ściągnąć program ze strony producenta niż na przykład od nieznanego użytkownika ze strony chomikuj.

Życzę powodzenia w usuwaniu niechcianego oprogramowania.

Wsparcie techniczne dostępne na stronie producenta ToolsLib na tym FORUM

Oceń
[Głosów: 64 Średnia: 4]