AdwCleaner instrukcja

AdwCleaner to bardzo prosty w użyciu program służący do oczyszczania komputera a szczególnie przeglądarek internetowych z niechcianego oprogramowania.

Najnowsza wersja programu dostępna w zakładce „POBIERZ PROGRAM”

Jeśli potrzebujesz pomocy, nie wiesz jak korzystać z programu, to poniżej jest film instruktażowy lub instrukcja krok po kroku ze screenami. Jeśli to nie wystarcza, to kontakt z autorem strony jest możliwy pod adresem poczta (małpa) adwcleaner (kropka) pl

Poniżej film pokazujący jak korzystać z programu:

AdwCleaner instrukcja wraz ze zrzutami ekranu programu:

  1. Instalując szybko jakiś program z internetu, przez przypadek zainstalowałem niepożądane oprogramowanie i moja przeglądarka została zainfekowana. Zmieniona jest wyszukiwarka, strona główna.

2. Zamknij wszystkie aktywne programy. Jeśli tego nie zrobisz, AdwCleaner wykona to za Ciebie. Otwieram program i „Zgadzam się” na warunki użytkowania. Teraz AdwCleaner pobierze przez chwile najnowszą wersję aplikacji, o ile ta, którą pobrałem nie jest aktualna.

3.  Tak wygląda aktywny program. Klikamy w „skanuj”. Nie wymaga on instalacji. Działa od razu po uruchomieniu.

4.  Po wykonaniu skanowania systemu, aplikacja pokaże nam jakie problemy ma nasz komputer; listę wykrytych toolbarów i komponentów, które możemy przeglądać na kartach. U mnie to „ihpmServer” w zakładce usługi. Proszę przejrzeć wszystkie zakładki z wynikami aby nie usunąć czegoś co przypadkiem program uzna za szkodnika.

5. Kolejnym krokiem jest kliknięcie przycisku „usuń”.

6.  AdwCleaner zamknie wszystkie aktywne programy i usunie problemy.

7. W ostatnim kroku program zresetuje nasz komputer. Zamknij wszystkie potrzebne okna i kliknij „ok”.

8. Po ponownym uruchomieniu programu moja przeglądarka została przywrócona do stanu początkowego.

Gratulacje, teraz Twój komputer jest wolny od złośliwego oprogramowania.

Oceń
[Głosów: 3 Średnia: 4.7]