Pobierz program / download – AdwCleaner

Najnowsza wersja programu :

AdwCleaner 5.201

KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać adwcleaner

Aktualizacja 02.07.2016

Rozmiar 3,5 mb

Kompatybilny z systemami Windows XP/Vista/7/8/10

32 bit /64 bit

Licencja Freeware (bezpłatna)

Język programu – polski

adwcleaner, pobierz program

Program AdwCleaner od pierwszej wersji wydanej w 2011 roku idealnie radzi sobie ze wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, które od pewnego czasu jest dołączane do popularnych aplikacji, które ściągamy przez internet. Dzięki niemu będziemy mogli przywrócić naszej przeglądarce zmienioną stronę startową, czy wyszukiwarkę w Twojej przeglądarce Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer czy Opera. Aplikacja jest bardzo niewielkich rozmiarów i nie wymaga instalacji. Po uruchomieniu od razu możemy przeskanować komputer a następnie usunąć problemy. Na sam koniec koniecznie trzeba uruchomić ponownie komputer, po tej operacji otrzymamy dziennik zdarzeń z raportem działań. Aby użyć programu trzeba być zalogowanym jako administrator komputera.

Zamiast leczyć, lepiej jest jednak zapobiegać, dlatego podczas instalacji każdego programu powinniśmy bardzo uważnie czytać wszystkie informacje i nie akceptować kroków, których nie rozumiemy, bądź się z nimi nie zgadzamy. W większości przypadków programy, które ściągamy można zainstalować poprawnie, wystarczy odznaczyć (najczęściej sprytnie przemyconą) naszą zgodę na instalację śmieci. Dobrze jest również zwracać uwagę na źródło skąd ściągamy aplikacji. Bezpieczniej jest ściągnąć program ze strony producenta niż na przykład od nieznanego użytkownika ze strony chomikuj.

Program bez problemu poradzi sobie z m.in. Delta Search, qvo6, Babylon, SweetIM, Complitly, Generic.Crossrider, Generic.Multiplug, Generic.Tuto4PC, , Onewebsearch, Conduit Search, CoolWebSearch, Search-daily.com, MyStart.Incredibar Search, Ask Toolbar, MIXI.DJ, Snap.do,Generic.Skintrim, Generic.AdPeak, Generic.Illyx, Generic.Sambreel, Generic.DownloadProtect, DefaultScope, SweetIM Toolbar, PUP.LPI, Hijacker.

Na tej stronie do pobrania czysty program AdwCleaner, który od razu będzie działał. Nie pobierasz tutaj aplikacji, czy asystenta pobierania do którego podoklejane są niechciane dodatki, przez które najprawdopodobniej trafiłeś na tę stronę.

Życzę powodzenia w usuwaniu niechcianego oprogramowania.

Strona producenta xplode General Changelog Team

adwcleaner, pobierz program

Pobierz program / download – AdwCleaner
4.48 (89.55%) 528 głosy