Malwarebytes – Pobierz program / download – Windows

Najnowsza wersja programu :

Malwarebytes Anti-Malware 3.0.5.1299

KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać Malwarebytes

Data: 20.12.2016

Rozmiar 51,70 mb

Kompatybilny z systemami Windows XP/Vista/7/8/10

32 bit /64 bit

Licencja Shareware (podstawowe funkcje bezpłatne)

Producent: Malwarebytes

Język programu – polski

Zrzuty ekranu:

malwarebytes for windows screen malwarebytes for windows screen malwarebytes for windows screen malwarebytes for windows screen malwarebytes for windows screen

malwarebytes

Opis programu

Program Malwarebytes powstał w 2008 roku i specjalizuje się w zwalczaniu niepożądanego oprogramowania, które zagraża naszemu komputerowi. Dostępny jest w podstawowej wersji za darmo, oraz w rozszerzonej płatnej. Firma w październiku 2016 roku kupiła konkurenta AdwCleaner przez co stała się liderem w swojej branży. Początkowo obie aplikacje będą rozwijane oddzielnie, ale z czasem funkcje AdwCleanera mają zostać włączone do Malwarebytes. Oprogramowanie sprawdza się bardzo dobrze jako uzupełnienie ochrony dla standardowego antywirusa.

Aplikacja pomoże oczyścić komputer z toolbarów, robaków, trojanów, wirusów, rootkitów, oprogramowania szpiegującego, PUP i innych. Jest stale aktualizowana przez producenta, dzięki temu jest tak skuteczna w walce z internetowymi śmieciami. Program automatycznie pobiera najnowsze sygnatury szkodliwego oprogramowania podczas uruchamiania. Użytkownik ma do wyboru kilka rodzajów skanowania komputera, w tym skanowanie wybranych obszarów lub szybki skan całego systemu. Możliwe jest również zaplanowanie harmonogramu pracy aplikacji, by automatycznie wykonywał sprawdzenie bezpieczeństwa komputera.

Program dostępny jest w wersji na platformę Windows, Mac oraz na urządzenia mobilne z systemem Android. W darmowej wersji, oraz w płatnej rozszerzonej. Posiada intuicyjny interfejs, z którego obsługą poradzi sobie nawet początkujący użytkownik. Na tej stronie pobierasz czysty program, bez żadnych dodatków zaśmiecających Twój komputer, nie jest to też asystent pobierania. Wybieraj tylko sprawdzone źródła, bo pobierając treści i aplikację ze strony typu chomikuj, przez które łatwo zaśmiecić komputer możliwe, że jesteś teraz tutaj.

 

Wymagania sprzętowe / Systemy operacyjne

 

Aplikacja jest przeznaczona na komputery z systemem Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 10 w wersjach 32 bit / 64 bit / x86, x86-64

Procesor Intel/AMD

HDD: 30 MB wolnego miejsca

Wersje na inne platformy:

mac OS

Android

Uwagi

 

Życzę powodzenia w usuwaniu niechcianego oprogramowania.

 

Malwarebytes – Pobierz program / download – Windows
3.8 (76.36%) 11 głosy